2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilní datové služby pro účely M2M komunikace
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je služba spočívající v poskytování mobilních datových služeb ve vztahu ke Stávajícím SIM kartám pro realizaci datové komunikace průmyslových koncových zařízení instalovaných v distribuční soustavě elektřiny a plynu zadavatele, zejména pro účely komunikace Smart Grid (SG, např. dálkové měření a ovládání v distribučních trafostanicích, nebo dálkově ovládaných úsekových odpínačích/vypínačích atp.) a Smart Metering (SM, inteligentní elektroměry). Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky, Koncových zařízení a další požadavky související s plněním veřejné zakázky, podmínky, specifikace, předpokládaný rozsah plnění a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu smlouvy, která tvoří nedílnou součástí této výzvy a v jejích přílohách (dále jen „Návrh smlouvy“), zejména pak v příloze „Technicko-obchodní specifikace“ (dále jen „TOS“).
Vorherige Bekanntmachung: 723758-2025
Interne Kennung: Mobilní_datové_služby_pro_účely_M2M_komunikace_O2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: M2M