2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfscatering gemeente Almere
Beschreibung: Gemeente Almere nodigt u uit een inschrijving in te dienen voor het verzorgen van de bedrijfscatering voor haar organisatie. De opdracht betreft de verzorging van de bedrijfscatering op het Stadhuis (inclusief bezorging op de locatie De Voetnoot), De Steiger, het Stadsarchief (waar alleen wordt bezorgd) en het Informatiecentrum Donjon (waar eveneens alleen wordt bezorgd). Daarnaast vallen de volgende diensten onder de opdracht: vergaderservices, banqueting, catering voor directie, evenementen en overige maatwerkverzoeken voor Gemeente Almere buiten het Stadhuis. De verwachte totale omvang van deze overeenkomst bedraagt circa € 6.800.000 exclusief BTW voor 8 jaar. De maximale waarde van deze raamovereenkomst is €10.200.000 exclusief BTW. Aan deze bedragen kan Opdrachtnemer geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: IA2024.07.11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding’
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bedrijfscatering
Beschreibung: Bedrijfsrestaurants in het Stadhuis en De Steiger, banqueting, catering voor directie, evenementen, bezorging op een aantal locaties in Almere en maatwerkverzoeken buiten het Stadhuis. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een verlengingsoptie van 4 keer 1 jaar.
2. Procedure
Procedure
Title: Bedrijfscatering gemeente Almere
Internal identifier: IA2024.07.11
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Additional classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Bedrijfscatering
Internal identifier: 1
Options: