502629-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – Świadczenie usług wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw urządzeń chłodniczych w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw urządzeń chłodniczych w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw urządzeń chłodniczych w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ. 2. Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Odbiorca przedmiotu zamówienia: 1) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Krakowie, ul. Wrocławska 1-3; 30-901 Kraków, 2) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ we Wrocławiu, ul. R. Weigla 5; 53-115 Wrocław, 3) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Gdańsku ul. Polanki 117; 80-305 Gdańsk, 4) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Ełku, ul. Kościuszki 30; 19-300 Ełk, 5) Zespół Medyczny WCKiK SPZOZ w Warszawie, ul. Szaserów 128; 04-141 Warszawa 6) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Lublinie, ul, AL Racławickie 23; 20-034 Lublin, 7) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Szczecinie, ul. Piotra Skargi 8; 71-965 Szczecin, 8) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy 5; 85-915 Bydgoszcz.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
LosLOT-0001
TitelChłodziarki, lodówki
BeschreibungSzczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji do pełnej wysokości zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr 1 do umowy. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości usług nastąpi w sytuacji pozyskania dodatkowego sprzętu medycznego w trakcie trwania umowy, konieczności wykonania dodatkowych napraw lub konserwacji uszkodzonego sprzętu, którego uszkodzenie lub awaria nastąpiła w trakcie trwania umowy oraz w sytuacji stwierdzenia podczas przeglądu lub konserwacji dodatkowych uszkodzeń niemożliwych do wykrycia przed rozpoczęciem wykonania usługi, lub decyzji wyższych przełożonych Zamawiającego. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy. 9. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy.
LosLOT-0002
TitelZamrażarki, chłodziarko – zamrażarki
BeschreibungSzczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 2.2 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelUrządzenia do szokowego mrożenia osocza MABAG
BeschreibungSzczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 2.3 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelUrządzenia do szokowego mrożenia osocza DOMETIC
BeschreibungSzczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 2.4 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelSkrzynie izotermiczne
BeschreibungSzczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 2.5 do SWZ.