502636-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 9 800 000,00 zł, z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek oraz na pokrycie planowanego deficytu budżetu gminy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 9 800 000,00 zł, z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek oraz na pokrycie planowanego deficytu budżetu gminy.
BeschreibungZaciągnięcie kredytu długoterminowego w kwocie 9 800 000,00 zł, z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek oraz na pokrycie planowanego deficytu budżetu gminy.
Interne KennungRI-ZPU.271.23.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001