502639-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernseh- und audiovisuelle Geräte – Zakup, dostawa i montaż systemu audio-video dla Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa i montaż systemu audio-video dla Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.
BeschreibungDostawa, instalacja i uruchomienie zintegrowanego systemu do prowadzenia zajęć z zakresu symulacji medycznej oraz organizacji i obsługi egzaminów OSCE, obejmującego oprogramowanie do zarządzania sesjami symulacyjnymi, oceną studentów, dokumentacją egzaminacyjną oraz archiwizacją materiałów audio-wideo.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKAI.260.13.2026