502651-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników, kalibratorów i materiału kontrolnego wraz z dzierżawą analizatorów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, kalibratorów i materiału kontrolnego wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do wykonywania badań biochemicznych i immunochemicznych z kalibratorami i materiałami kontrolnymi wraz z dzierżawą analizatorów podstawowych oraz analizatora zastępczego (do oznaczeń parametrów kardiologicznych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o wymaganych parametrach techniczno-użytkowych oraz rodzaju analiz i ilości oznaczeń, został określony w Załączniku nr 1 stanowiącym integralną część SWZ, w którym Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę nazwy producenta, modelu/ typu, numerów katalogowych, a także innych danych (wskazanych w formularzu) oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i musi obejmować wszystkie pozycje wskazane w przedmiocie zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Interne Kennung: DZP/CL/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Dostawa odczynników, kalibratorów i materiału kontrolnego wraz z dzierżawą analizatorów