2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění zimní a běžné údržby silnic II. a III. tříd v oblasti Bílovecko na rok 2024-2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním dodavatelem na zajištění běžné a zimní údržby silnic II. a III. tříd na území Bílovecka, vč. dodávky materiálu a zajištění bezpečnosti silničního provozu na těchto komunikacích. Rámcová dohoda bude uzavřena na období 24měsíců (2 let), počínaje 01.11.2024 Místem plnění jsou pozemní komunikace ve vlastnictví Moravskoslezského kraje na území oblasti Bílovecka. Vybraná silniční síť území Bílovecka, její součástí a příslušenství v oblasti okresu Nový Jičín je v délce 139,784 km (stav platný k datu vyhlášení zadávacího řízení, zadavatel si vyhrazuje právo změnit rozsah poskytované služby vzhledem ke změnám ve svěřených úsecích silniční sítě) Předpokládaná hodnota je stanovena na 21.130.115,00 Kč bez DPH/1 rok (12 měsíců). Zadavatel zároveň stanovuje tuto cenu jako maximálně přípustnou. Její překročení bude považováno za nesplnění podmínek zadavatele a nabídka s cenou vyšší bude vyřazena. Zadavatel zároveň stanovuje maximálně přípustné ceny jednotlivých položek, viz příloha č. 4. Překročení i jedné maximálně přípustné ceny bude považováno za nesplnění podmínek zadavatele a nabídka s takovouto cenou bude vyřazena. Zadavatel v této veřejné zakázce zajistí uchazeči pro provádění zimní údržby posypovou sůl (TP, pro kterou je povinen uchazeč zajistit prostor (haly) k uskladnění v termínu od 01.10.2024 – 31.10.2024 a následně od 01.08. do 31.10. běžného roku.
Interne Kennung: 122/OI-Sl/24-Za
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001