See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz odpadu pro obce ze Společenství obcí Žďársko
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb v oblasti odpadového hospodářství – v souladu s obecně závaznými vyhláškami obce a v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s platnou legislativou, a poskytnutí dalších služeb a dodávek konkrétně specifikovaných níže. Konkrétně je předmětem veřejné zakázky sběr, svoz a likvidace směsného komunálního odpadu a tříděných složek komunálního odpadu (tj. poskytování služeb odpadového hospodářství)
Interne Kennung: Veřejná zakázka - Svoz odpadu pro obce ze Společenství obcí Žďársko
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: blíže uvedeno v čl. IX. závazného návrhu smlouvy, resp. závazných návrzích smluv