See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wsparcia dla posiadanych urządzeń, w tym serwerów oraz przełączników sieciowych
Beschreibung: Zakup wsparcia dla posiadanych urządzeń, w tym serwerów oraz przełączników sieciowych
Interne Kennung: ZP/24/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki, o którym mowa w art. 213 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Podstawę zastosowania trybu stanowi art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, ponieważ w uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego na Zadanie 1 nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Zaproszenie sporządzono z uwzględnieniem art. 217 ustawy Pzp. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp, przepisy wykonawcze do ustawy Pzp, ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1071 ze zm.) oraz postanowienia dokumentów zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001