502670-2026 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Technisch onderhoud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnisch onderhoud
BeschreibungDe raamovereenkomst voor diensten betreft het technisch beheer en onderhoud 24 op 24 uur en 7 op 7 dagen van het kantoorgebouw van de RSZ, met een totale oppervlakte van 45 000 m², dat gelegen is aan het Victor Hortaplein te Brussel. De gewenste dienstverlening omvat het beheer en onderhoud van sanitair, elektrische installaties, HVAC gekoppeld aan een gebouwbeheerssysteem, en het brandweerbord.
Interne KennungDE-518-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
TitelDE-518-2025 - 1
Interne Kennung1