See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych podestów samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym oraz podestów samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym - Postępowanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa pięciu fabrycznie nowych podestów samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym oraz dwóch fabrycznie nowych podestów samojezdnych z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym
Vorherige Bekanntmachung: 62856-2026
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00206/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 22 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 – Podest 1
Beschreibung: Dostawa jednego fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00206/2026 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 18 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 – Podest 2
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00206/2026 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 18 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 – Podest 3
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00206/2026 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 18 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 – Podest 4
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00206/2026 - Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 18 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 – Podest 5
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00206/2026 - Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 – Podest 6
Beschreibung: Dostawa jednego fabrycznie nowego podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00206/2026 - Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 19 m, zamontowanym na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x2 – Podest 7
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/00206/2026 - Zadanie nr 7