502701-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – PN 68/25 – DOSTAWA LEKÓW - uzupełnienie II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPN 68/25 – DOSTAWA LEKÓW - uzupełnienie II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest DOSTAWA LEKÓW - uzupełnienie II, z podziałem na 25 ZADAŃ, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. LEKI Zadania nr 1 – 13 ANTYBIOTYKI Zadania nr 14 – 17 RECEPTURA Zadania nr 18 - 20 INNE Zadania nr 21 - 25 1.Szczegółowy opis produktu, wymagana postać, dawka, pojemność/objętość, ilość w op., jednostka miary, ilość op. określa FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają dodatkowo Warunki Umowne będące Załącznikiem nr 4 do SWZ „Wzór umowy”. 3. Termin dostawy - wg bieżących potrzeb, każdorazowo w terminie maksymalnie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Zamawiający zastosował "prawo opcji" 50 % - dotyczy wszystkich zadań.
Interne KennungPN 68/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPRAWO OPCJI: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, w tym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie Zamawiającego na poszczególny asortyment w czasie realizacji zamówienia, w przypadku wystąpienia potrzeby wynikającej z bieżącego zapotrzebowania w tym zakresie, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zwiększenia w okresie realizacji umowy ilości zamawianego przedmiotu zamówienia do 50% w stosunku do ilości stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego. Wykonawca zobowiąże się w takim przypadku umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości przedmiotu zamówienia na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem podstawowym. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będzie wymagane. Zamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie realizacji prawa opcji nie później niż przed upływem 11 miesiąca obowiązywania umowy. Ilość przewidziana do zakupu przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji podana jest w Załączniku nr 1 do SWZ
LosLOT-0002
Titel2. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 2
LosLOT-0003
Titel3. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 3
LosLOT-0004
Titel4. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 4
LosLOT-0005
Titel5. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 5
LosLOT-0006
Titel6. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 6
LosLOT-0007
Titel7. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 7
LosLOT-0008
Titel8. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 8
LosLOT-0009
Titel9. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 9
LosLOT-0010
Titel10. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 10
LosLOT-0011
Titel11. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 11
LosLOT-0012
Titel12. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 12
LosLOT-0013
Titel13. Dostawa leków
Interne KennungZAD. 13
LosLOT-0014
Titel14. Dostawa antybiotyków
Interne KennungZAD. 14
LosLOT-0015
Titel15. Dostawa antybiotyków
Interne KennungZAD. 15
LosLOT-0016
Titel16. Dostawa antybiotyków
Interne KennungZAD. 16
LosLOT-0017
Titel17. Dostawa antybiotyków
Interne KennungZAD. 17
LosLOT-0018
Titel18. Receptura
Interne KennungZAD. 18
LosLOT-0019
Titel19. Receptura
Interne KennungZAD. 19
LosLOT-0020
Titel20. Receptura
Interne KennungZAD. 20
LosLOT-0021
Titel21. Inne
Interne KennungZAD. 21
LosLOT-0022
Titel22. Inne
Interne KennungZAD. 22
LosLOT-0023
Titel23. Inne
Interne KennungZAD. 23
LosLOT-0024
Titel24. Inne
Interne KennungZAD. 24
LosLOT-0025
Titel25. Inne
Interne KennungZAD. 25