502725-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Schulmöbel – DAS Vergader- en Personeelsruimtemeubilair
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Vergader- en Personeelsruimtemeubilair
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van Vergader- en Personeelsruimtemeubilair voor Stichting Openbaar Primair Onderwijs Winterswijk te Winterswijk. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Vergader- en Personeelsruimtemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle Vergader- en Personeelsruimtemeubilair die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Openbaar Primair Onderwijs Winterswijk met 1113 leerlingen en 106 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000
TitelVergader- en Personeelsruimtemeubilair
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van Vergader- en Personeelsruimtemeubilair voor Stichting Openbaar Primair Onderwijs Winterswijk te Winterswijk. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Vergader- en Personeelsruimtemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel