See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Krzeszowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Krzeszowice, obejmującego miejscowości: Czerna, Dębnik, Dubie, Filipowice, Frywałd, Krzeszowice, Miękinia, Nowa Góra, Nawojowa Góra, Ostrężnica, Paczółtowice, Rudno, Sanka, Siedlec, Tenczynek, Wola Filipowska, Zalas, Żary. 2. Wymieniona w pkt. 1 usługa organizowana jest w całości przez Gminę Krzeszowice, która jest w rozumieniu przepisów ustawy o publicznym transporcie zbiorowym Organizatorem zapewniającym funkcjonowanie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Krzeszowice. Wykonawca wyłoniony w postepowaniu o świadczenie usług stanie się Operatorem publicznego transportu zbiorowego. 3. Za publiczny transport zbiorowy rozumie się pasażerski transport drogowy w ramach przystanków wyznaczonych w rozkładach jazdy i w godzinach w nich określonych. 4. Zamówienie jest realizowane w ramach dopłaty z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. 5. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie usług na 12 liniach komunikacyjnych, z których każda odpowiada odrębnej części zamówienia i stanowi odrębne zadaniu. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące świadczenia usługi zawierają: 1) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik do SWZ 2) Projektowane Postanowienia Umowy – załącznik do SWZ 7. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia wykonywany był z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa, ze szczególnym uwzględnieniem ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym, ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym oraz zgodnie z postanowieniami określonymi W Projektowanych Postanowieniach Umowy – załącznik nr do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 257056-2025
Interne Kennung: WZR.ZP.271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy PZP- składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Linia komunikacyjna nr U1 Krzeszowice-Tenczynek-Rudno-Krzeszowice.
Beschreibung: Trasa liczy 19 km. Linia funkcjonująca 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w dniach roboczych.
Los: LOT-0002
Titel: Linia komunikacyjna nr U2 Krzeszowice-Nawojowa Góra-Frywałd-Sanka-Krzeszowice
Beschreibung: Trasa liczy 31 km. Linia funkcjonująca 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w dniach roboczych oraz soboty, niebędące świętem
Los: LOT-0003
Titel: Linia komunikacyjna nr U3 Krzeszowice-Żary-Krzeszowice.
Beschreibung: Trasa liczy 17,6 km. Linia funkcjonująca 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w dniach roboczych oraz soboty, niebędące świętem
Los: LOT-0004
Titel: Linia komunikacyjna nr U4 Krzeszowice-Filipowice-Miękinia Stawiska-Krzeszowice.
Beschreibung: Trasa liczy 23 km. Linia funkcjonująca 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w dniach roboczych oraz soboty, niebędące świętem.
Los: LOT-0005
Titel: Linia komunikacyjna nr U5 Krzeszowice-Sanka-Zalas-Krzeszowice.
Beschreibung: Trasa liczy 30,4 km. Linia funkcjonująca 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w dniach roboczych oraz soboty, niebędące świętem.
Los: LOT-0006
Titel: Linia komunikacyjna nr U6 Krzeszowice-Ostrężnica-Krzeszowice.
Beschreibung: Trasa liczy 24 km. Linia funkcjonująca 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w dniach roboczych oraz soboty, niebędące świętem.
Los: LOT-0007
Titel: Linia komunikacyjna nr U7 Krzeszowice-Czerna-Paczółtowice-Krzeszowice.
Beschreibung: Trasa liczy 22 km. Linia funkcjonująca 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w dniach roboczych.
Los: LOT-0008
Titel: Linia komunikacyjna nr U8 Wola Filipowska-Krzeszowice-Dębnik-Krzeszowice
Beschreibung: Trasa liczy 30 km. Linia funkcjonująca 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w dniach roboczych.
Los: LOT-0009
Titel: Linia komunikacyjna nr U9 Krzeszowice-Paczółtowice-Krzeszowice-Rudno.
Beschreibung: Trasa liczy 41 km (linia funkcjonująca w soboty, niebędące świętem).
Los: LOT-0010
Titel: Linia komunikacyjna nr U10 Krzeszowice-Dębnik-Krzeszowice.
Beschreibung: Trasa liczy 12,4 km (linia funkcjonująca w soboty, niebędące świętem).
Los: LOT-0011
Titel: Linia komunikacyjna nr U11 Krzeszowice-Zalas-Krzeszowice.
Beschreibung: Trasa liczy 18 km. Linia funkcjonująca 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w dniach roboczych.
Los: LOT-0012
Titel: Linia komunikacyjna nr U12 Krzeszowice-Miękinia-Krzeszowice.