2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nástroj pro správu zranitelností a aktualizací
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení a nasazení software nástroje, spolu s poskytnutím oprávnění - licencí k užívání nástroje (včetně s ním spojeného souvisejícího software) zadavateli pro automatizovanou správu kybernetických zranitelností na zařízeních zadavatele, a to pro celý svět a po celou dobu trvání majetkových práv autora software a pro takový počet zařízení, uživatelů a administrátorů, který je pro jednotlivá období uveden v příloze č. 2 závazného návrhu smlouvy na plnění veřejné zakázky Nabídková cena (bez ohledu na skutečnost, zda je k takovému užívání dle přílohy č. 2 závazného návrhu smlouvy potřebná příslušná licence či nikoli). Nástroj bude automatizovaně vyhledávat, klasifikovat a opravovat zranitelnosti. Součástí nástroje bude řešení pro bezpečné vzdálené přístupy administrátorů na spravovaná zařízení a řešení řízení životního cyklu software a operačních systémů, a to v množství uvedeném v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy na plnění veřejné zakázky.
Interne Kennung: Z042/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72110000 Beratung bei der Hardwareauswahl, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka. Viz závazný návrh smlouvy v zadávací dokumentaci.