2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorziening
Beschreibung: De opdrachtgever beoogt gedurende de looptijd van de overeenkomst volledig te worden ontzorgd ten aanzien van de beschikbaarheid, het functioneren en het onderhoud van sanitaire voorzieningen, alsmede de levering van bijbehorende verbruiksartikelen en benodigdheden. De opdrachtnemer levert en installeert sanitaire apparatuur en aanverwante voorzieningen voor alle Brabant Water locaties. Daarnaast is opdrachtnemer verantwoordelijk voor het leveren van verbruiksartikelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33770000 Hygienepapier, 39224310 Klosettbürsten, 39514300 Rollhandtücher, 39514400 Automatische Handtuchspender, 42968300 Toilettenpapierrollenspender
5. Los
Los: LOT-0000