See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UMOWA RAMOWA ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG Z ZAKRESU WSPARCIA INFORMATYCZNEGO POPRZEZ ZAPEWNIENIE ZASOBÓW LUDZKICH Z BRANŻY IT.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na wybór Wykonawców w zakresie świadczenia kompleksowych usług z zakresu wsparcia informatycznego poprzez zapewnienie zasobów ludzkich z branży IT, na rzecz sądów powszechnych oraz Ministerstwa Sprawiedliwości z podziałem na części: 1. Część I – Rozwojowa, Zarządcza, RPA, ML 2. Część II – Business Inteligence, Atlasian, CMBD, MO 3. Część III – Bezpieczeństwo i utrzymanie 4. Część IV – Część testów 2. Celem Umowy ramowej jest ustalenie zasad i warunków dotyczących zamówień (realizowanych na podstawie umów wykonawczych), jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania Umowy ramowej wskazanym w Rozdz. IV SWZ. 3. Realizacja zamówień odbywać się będzie sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego, po przeprowadzeniu przez Zamawiającego Postępowania wykonawczego – tj. przekazaniu przez Jednostkę Zaproszenia do składania ofert, złożeniu przez Wykonawcę oferty i wyborze oferty najkorzystniejszej. 4. Wykaz Jednostek, które mogą udzielać zamówień lub na rzecz których udzielane mogą być zamówienia, stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 5. Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 7) ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje, że zawrze Umowę ramową maksymalnie z czterema Wykonawcami w części I, III i IV oraz z dwoma wykonawcami w części II (chyba, że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców), którzy uzyskają największą ilość punktów w ramach oceny ofert, na podstawie kryteriów określonych w niniejszej SWZ oraz których cena oferty nie przekracza kwoty przeznaczonej na sfinansowanie danej Umowy ramowej, z zastrzeżeniem, że Zamawiający może dokonać zwiększenia tej kwoty. W przypadku, gdy bilans uzyskanych punktów będzie taki sam dla kilku Wykonawców, Zamawiający zawrze Umowę ramową z wszystkimi Wykonawcami. 6. Przedmiotem Umów wykonawczych jest świadczenie usług z zakresu wytwarzania, wdrażania lub utrzymania systemów informatycznych, poprzez zapewnienie zasobów ludzkich z branży IT, na rzecz sądów powszechnych oraz Ministerstwa Sprawiedliwości. 7. Na przedmiot zamówienia realizowany w ramach Umów wykonawczych, zawartych na podstawie Umowy ramowej, składają się usługi wskazane w §2 ust 2 Umowy ramowej oraz kategorie specjalistów z branży IT z określeniem poszczególnych Ról oraz podziałem na części określone w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia, przy czym szacowana ilość Roboczogodzin dla poszczególnych Ról w każdej części określa załącznik nr 1A do SWZ – Formularz cenowy. 8. W przypadku niewyczerpania w całości środków finansowych przeznaczonych na realizację zawartej Umowy wykonawczej lub w przypadku braku możliwości podpisania protokołu odbioru ilościowo-jakościowego usług w terminie wskazanym w Umowie wykonawczej, Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia okresu obowiązywania Umowy wykonawczej, jednak na okres nie dłuższy niż 3 miesiące, na warunkach określonych we wzorze Umowy wykonawczej stanowiącym Załącznik nr 5A do SWZ. Szczegółowe informacje zostały zawarte w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 778623-2025
Interne Kennung: WZP-421-50/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Business Inteligence, Atlasian, CMBD, MO
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na wybór Wykonawców w zakresie świadczenia kompleksowych usług z zakresu wsparcia informatycznego poprzez zapewnienie zasobów ludzkich z branży IT, na rzecz sądów powszechnych oraz Ministerstwa Sprawiedliwości z podziałem na części: Część II – Business Inteligence, Atlasian, CMBD, MO 2. Celem Umowy ramowej jest ustalenie zasad i warunków dotyczących zamówień (realizowanych na podstawie umów wykonawczych), jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania Umowy ramowej wskazanym w Rozdz. IV SWZ. 3. Realizacja zamówień odbywać się będzie sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego, po przeprowadzeniu przez Zamawiającego Postępowania wykonawczego – tj. przekazaniu przez Jednostkę Zaproszenia do składania ofert, złożeniu przez Wykonawcę oferty i wyborze oferty najkorzystniejszej. 4. Wykaz Jednostek, które mogą udzielać zamówień lub na rzecz których udzielane mogą być zamówienia, stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 5. Przedmiotem Umów wykonawczych jest świadczenie usług z zakresu wytwarzania, wdrażania lub utrzymania systemów informatycznych, poprzez zapewnienie zasobów ludzkich z branży IT, na rzecz sądów powszechnych oraz Ministerstwa Sprawiedliwości. 6. Na przedmiot zamówienia realizowany w ramach Umów wykonawczych, zawartych na podstawie Umowy ramowej, składają się usługi wskazane w §2 ust 2 Umowy ramowej oraz kategorie specjalistów z branży IT z określeniem poszczególnych Ról oraz podziałem na części określone w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia, przy czym szacowana ilość Roboczogodzin dla poszczególnych Ról w każdej części określa załącznik nr 1A do SWZ – Formularz cenowy. 7. W przypadku niewyczerpania w całości środków finansowych przeznaczonych na realizację zawartej Umowy wykonawczej lub w przypadku braku możliwości podpisania protokołu odbioru ilościowo-jakościowego usług w terminie wskazanym w Umowie wykonawczej, Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia okresu obowiązywania Umowy wykonawczej, jednak na okres nie dłuższy niż 3 miesiące, na warunkach określonych we wzorze Umowy wykonawczej stanowiącym Załącznik nr 5A do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-50/2025 Cz. II