See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 43/26 – Dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż pomp infuzyjnych strzykawkowych dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 1; 2) dostawa i montaż pomp infuzyjnych objętościowych typ I dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 2; 3) dostawa i montaż stacji dokujących dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 3; 4) dostawa i montaż wózków transportowych dla Oddziału Gastroenterologicznego i Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 4; 5) dostawa i montaż procesora tkankowego dla Zakładu Patomorfologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 5; 6) dostawa i montaż wózków do transportu pacjentów w pozycji leżącej dla Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego i dla Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 6; 7) dostawa i montaż dwóch sztuk histeroskopów oraz resektoskopu dla Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 7; 8) dostawa i montaż aparatu USG dla Pracowni Radiologii Zabiegowej Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 8; 9) dostawa i montaż wózków wielofunkcyjnych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 9; 10) dostawa i montaż wózków wielofunkcyjnych zabiegowych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 10; 11) dostawa i montaż stolików zabiegowych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 11; 12) dostawa i montaż urządzeń do ogrzewania pacjenta dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 12; 13) dostawa i montaż urządzenia do leczenia schorzeń uro-ginekologicznych dla Poradni Ginekologiczno-Położniczej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 13; 14) dostawa i montaż laryngologicznego toru diagnostycznego dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 14; 15) dostawa i montaż inkubatora – komory klimatycznej dla Banku Krwi Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 15; 16) dostawa i montaż videolaryngoskopu dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 16; 17) dostawa i montaż aparatu do aEEG/CFM dla Oddziału Neonatologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 17; 18) dostawa i montaż aparatu USG przenośnego dla Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 18; 19) dostawa i montaż systemów przerywanego ucisku pneumatycznego dla Oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 19; 20) dostawa i montaż urządzenia do treningu nóg lub ramion/górnej części tułowia dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 20; 21) dostawa i montaż foteli do dializ dla Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 21; 22) dostawa i montaż pomp infuzyjnych objętościowych typ II dla Oddziału Hematologii z Pododdziałem Dziennego Leczenia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 22; 23) dostawa i montaż piły do amputacji dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 23; 24) dostawa i montaż myjki ultradźwiękowej dla Pracowni Endoskopii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 24; 25) dostawa i montaż diatermii elektrochirurgicznej dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 25; 26) dostawa i montaż łóżek elektrycznych z wyposażeniem dla Oddziału Hematologii z Pododdziałem Dziennego Leczenia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 26; w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa i montaż pomp infuzyjnych strzykawkowych dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż pomp infuzyjnych strzykawkowych dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 1 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: dostawa i montaż pomp infuzyjnych objętościowych typ I dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż pomp infuzyjnych objętościowych typ I dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 2 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0003
Titel: dostawa i montaż stacji dokujących dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż stacji dokujących dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 3 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0004
Titel: dostawa i montaż wózków transportowych dla Oddziału Gastroenterologicznego i Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż wózków transportowych dla Oddziału Gastroenterologicznego i Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 4 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0005
Titel: dostawa i montaż procesora tkankowego dla Zakładu Patomorfologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż procesora tkankowego dla Zakładu Patomorfologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 5 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0006
Titel: dostawa i montaż wózków do transportu pacjentów w pozycji leżącej dla Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego i dla Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż wózków do transportu pacjentów w pozycji leżącej dla Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego i dla Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 6 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0007
Titel: dostawa i montaż dwóch sztuk histeroskopów oraz resektoskopu dla Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż dwóch sztuk histeroskopów oraz resektoskopu dla Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 7 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0008
Titel: dostawa i montaż aparatu USG dla Pracowni Radiologii Zabiegowej Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż aparatu USG dla Pracowni Radiologii Zabiegowej Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 8 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0009
Titel: dostawa i montaż wózków wielofunkcyjnych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż wózków wielofunkcyjnych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 9 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0010
Titel: dostawa i montaż wózków wielofunkcyjnych zabiegowych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż wózków wielofunkcyjnych zabiegowych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 10 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0011
Titel: dostawa i montaż stolików zabiegowych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż stolików zabiegowych dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 11 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0012
Titel: dostawa i montaż urządzeń do ogrzewania pacjenta dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż urządzeń do ogrzewania pacjenta dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 12 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0013
Titel: dostawa i montaż urządzenia do leczenia schorzeń uro-ginekologicznych dla Poradni Ginekologiczno-Położniczej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż urządzenia do leczenia schorzeń uro-ginekologicznych dla Poradni Ginekologiczno-Położniczej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 13 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0014
Titel: dostawa i montaż laryngologicznego toru diagnostycznego dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż laryngologicznego toru diagnostycznego dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 14 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0015
Titel: dostawa i montaż inkubatora – komory klimatycznej dla Banku Krwi Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż inkubatora – komory klimatycznej dla Banku Krwi Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 15 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0016
Titel: dostawa i montaż videolaryngoskopu dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż videolaryngoskopu dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 16 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0017
Titel: dostawa i montaż aparatu do aEEG/CFM dla Oddziału Neonatologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż aparatu do aEEG/CFM dla Oddziału Neonatologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 17 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0018
Titel: dostawa i montaż aparatu USG przenośnego dla Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż aparatu USG przenośnego dla Oddziału Neurochirurgicznego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 18 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0019
Titel: dostawa i montaż systemów przerywanego ucisku pneumatycznego dla Oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 19
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż systemów przerywanego ucisku pneumatycznego dla Oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 19 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0020
Titel: dostawa i montaż urządzenia do treningu nóg lub ramion/górnej części tułowia dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż urządzenia do treningu nóg lub ramion/górnej części tułowia dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 20 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0021
Titel: dostawa i montaż foteli do dializ dla Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 21
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż foteli do dializ dla Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 21 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0022
Titel: dostawa i montaż pomp infuzyjnych objętościowych typ II dla Oddziału Hematologii z Pododdziałem Dziennego Leczenia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 22
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż pomp infuzyjnych objętościowych typ II dla Oddziału Hematologii z Pododdziałem Dziennego Leczenia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 22 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0023
Titel: dostawa i montaż piły do amputacji dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 23
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż piły do amputacji dla Centralnego Bloku Operacyjnego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 23 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0024
Titel: dostawa i montaż myjki ultradźwiękowej dla Pracowni Endoskopii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż myjki ultradźwiękowej dla Pracowni Endoskopii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 24 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0025
Titel: dostawa i montaż diatermii elektrochirurgicznej dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż diatermii elektrochirurgicznej dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 25 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0026
Titel: dostawa i montaż łóżek elektrycznych z wyposażeniem dla Oddziału Hematologii z Pododdziałem Dziennego Leczenia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej ul. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w tym: 1) dostawa i montaż łóżek elektrycznych z wyposażeniem dla Oddziału Hematologii z Pododdziałem Dziennego Leczenia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej – Część 26 w rodzajach określonych w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem i instalacją będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.