2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samochody osobowe 4x4 typu SUV II
Beschreibung: Samochody z silnikiem wysokoprężnym o pojemności powyżej 2750 cm³ i mocy powyżej 200 KM w ilości 5 sztuk
Interne Kennung: HP.270.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 Pzp przewiduje możliwość zastosowania prawa Opcji. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 100% wartości umowy. Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy.