502975-2025 - Ergebnis
Tschechien – Installation von elektrischen Einrichtungen – Rámcová dohoda na zajištění servisu, oprav a výstavby rádiových spojů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění servisu, oprav a výstavby rádiových spojů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody pro zajištění služeb spočívajících v zajištění servisu, oprav a výstavby rádiových spojů na území Hlavního města Prahy, a to včetně dodávek mikrovlnných spojů a náhradních dílů.
Interne KennungMKS_01_2025_ONŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
TitelQ2/2025_Rámcová dohoda na zajištění servisu, oprav a výstavby rádiových spojů
Interne KennungQ2/2025
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 a 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z rámcové dohody. Podrobnosti jsou uvedeny v Závazném návrhu rámcové dohody.