See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych i pracowni montażu elektroenergetycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku
Beschreibung: Zakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych oraz pracowni montażu sieci elektroenergetycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca trzy części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części.
Interne Kennung: GM.272.57.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38551000 Stromzähler, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Zestawy aplikacyjne z goglami VR
Beschreibung: Zakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych oraz pracowni montażu sieci elektroenergetycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca trzy części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części. OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Środki dydaktyczne pracownia montażu sieci el-en
Beschreibung: Zakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych oraz pracowni montażu sieci elektroenergetycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca trzy części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części. OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Środki dydaktyczne pracownia instalacji
Beschreibung: Zakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych oraz pracowni montażu sieci elektroenergetycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca trzy części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części. OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 3 do SWZ