2. Verfahren
Verfahren
Titel: Portálové řešení pro evidenci parkovacích oprávnění (PPMO)
Beschreibung: Zadavatel usiluje o digitální modernizaci svých jednotlivých agend. Jednou z těchto agend je parkovací politika města Olomouce (dále též „PPMO“). V současné době je územní rozsah parkovací politiky platný pouze na dvě parkovací zóny (A a B). V plánovaném rozšíření o zóny C a D (vč. jejich dílčích oblastí) je nutné také upravit a posílit stávající část PPMO, která se stará o evidenci parkovacích oprávnění. Proto se zadavatel rozhodl zajistit si pořízení služeb nového moderního systému pro evidenci parkovacích oprávnění, přičemž pomocí těchto služeb bude optimalizováno rychlejší odbavení občanů, bude zajištěno napojení na registry státní správy, napojení na ostatní systémy PPMO pro efektivnější zpracování předávaných dat a bude také dosaženo moderního grafického rozhraní dle současných trendů. Poskytování služeb systému pro evidenci parkovacích oprávnění musí také naplnit všechny současné legislativní a bezpečnostní požadavky. Předmětem plnění této veřejné zakázky je: a) provedení analýzy požadavků, zpracování a provedení cílového konceptu, zřízení a zprovoznění Portálového řešení pro evidenci parkovacích oprávnění (dále jen „Portálové řešení PPMO“), migrace dat, otestování, provedení školení, poskytnutí licencí a poskytnutí veškerého dalšího souvisejícího plnění potřebného pro řádné zprovoznění Portálového řešení PPMO; b) poskytování Portálového řešení PPMO jako služby (v režimu služby), zabezpečení jeho údržby a podpory, poskytování IT infrastruktury potřebné pro provoz Portálového řešení PPMO; c) poskytování rozvojových služeb, analytických a metodických služeb, realizace změnových požadavků a poskytování dalších souvisejících plnění na základě požadavků zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění je obsahem příslušných částí zadávací dokumentace (dále též „ZD“), zejména přílohy č. 2 a přílohy č. 3 ZD. Typy parkovacích oprávnění jsou rámcově popsány v příloze č. 12 ZD. Typy parkovacích oprávnění se mohou v čase měnit.
Interne Kennung: 25034
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny závazku: inflační doložka ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ. Výhrada změny dodavatele v případě předčasného ukončení smlouvy ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ.