502991-2026 - Ergebnis
Tschechien – Teile für Militärfahrzeuge – Náhradní díly pro LOV IVECO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNáhradní díly pro LOV IVECO
BeschreibungPředmětem VZ jsou dodávky nových originálních náhradních dílů pro techniku na podvozku LOV IVECO podle podmínek uvedených v rámcové dohodě, na základě které budou zadávány jednotlivé "Objednávky - výzvy k podání nabídky" podle aktuálních potřeb zadavatele. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení v souladu se zadávacími podmínkami a nabídkou vybraného dodavatele.
Vorherige Bekanntmachung337281-2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens§ 58 užší řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35420000 Teile für Militärfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenV případě realizace výroby ND v zahraničí musí prodávající zajistit, že místo realizace výroby bude pouze ve státech, kde je možné SOJ zabezpečit. Seznam těchto států je uveden v příloze č. 5 rámcové dohody.