See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dotyczących utrzymania oraz dostaw części do radiotelefonów pociągowych typu Koliber GSM-R/VHF
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dotyczących utrzymania oraz dostaw części do radiotelefonów pociągowych typu Koliber GSM-R/VHF.
Interne Kennung: 26/WNP-036765/TUT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50333200 Reparatur und Wartung von Funktelefongeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dotyczących utrzymania oraz dostaw części do radiotelefonów pociągowych typu Koliber GSM-R/VHF. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.