503014-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Fernsprech- und Datenübertragungsdienste – TK usluge prijenosa podataka, pristupa internetu i fiksne telefonije
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TK usluge prijenosa podataka, pristupa internetu i fiksne telefonije
Beschreibung: Predmet nabave su telekomunikacijske usluge prijenosa podataka, pristupa internetu i fiksne telefonije za potrebe Istarske županije i pojedinačnih naručitelja iz točke 1. ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 99-26-ZN-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000