2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vykonanie projektu jednoduchých pozemkových úprav v obci Malý Slivník
Beschreibung: Predmetom zákazky je prípravná fáza (povoľovacia) a fáza spracovania a vykonania jednoduchých pozemkových úprav pod osídlením MRK, teda usporiadanie právnych vzťahov k pozemkom postupom jednoduchých pozemkových úprav v rámci obvodu, ktorý bol predmetom identifikácie skutkového stavu osídlenia MRK. V lokalite osídlenia MRK obce Malý Slivník je definovaná celková výmera 168 065,00 m2, 302 vlastníkov a 101 - 200 obydlí.
Interne Kennung: MS-2026-NLZ-EVVO-PSK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70332100 Verwaltung von Grundstücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70332100 Verwaltung von Grundstücken, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71354300 Katastervermessung, 71351810 Topografische Dienste, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001