503041-2026 - Wettbewerb
Polen – Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket – Zakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim – Etap I.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim – Etap I.
BeschreibungZakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim – Etap I. Usługa mająca na celu dostarczenie modułów do wytworzenia i udostępnienia e-usług publicznych, bazując na cyfryzacji procesów back-office oraz digitalizując i udostępniając dane w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim” – Etap I. Celem realizacji przedmiotowego projektu jest zwiększenie poziomu korzystania przez obywateli, biznes i administrację z usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną, poprzez wytworzenie i udostępnienie e-usług publicznych, bazując na cyfryzacji procesów back-office oraz digitalizując i udostępniając dane w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami, Wydziału Architektury i Budownictwa, Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Pszczynie. W ramach projektu rozwijane będą aplikacje w oparciu o dostępne cyfrowo informacje sektora publicznego jak również wdrażane będą nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz nastąpi digitalizacja danych analogowych na potrzeby udostępniania ich w e-usługach publicznych. W ramach zamówienia przewidziany jest zakup nowych urządzeń informatycznych: serwer do rozbudowy klastra wirtualizacyjnego oraz skanery dokumentowe i tablety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 oraz załącznik nr 2a Warunki równoważności.
Interne KennungIZ.272.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 79632000 Personalschulung, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 79999100 Scanning, 72900000 Computer-Backup-Dienste und Katalogkonvertierung, 72312100 Datenaufbereitung, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUsługa mająca na celu dostarczenie modułów do wytworzenie i udostępnienie e-usług publicznych, bazując na cyfryzacji procesów back-office oraz digitalizując i udostępniając dane w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim” – Etap I. Celem realizacji przedmiotowego projektu jest zwiększenie poziomu korzystania przez obywateli, biznes i administrację z usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną, poprzez wytworzenie i udostępnienie e-usług publicznych, bazując na cyfryzacji procesów back-office oraz digitalizując i udostępniając dane w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami, Wydziału Architektury i Budownictwa, Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Pszczynie. W ramach projektu rozwijane będą aplikacje w oparciu o dostępne cyfrowo informacje sektora publicznego jak również wdrażane będą nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz nastąpi digitalizacja danych analogowych na potrzeby udostępniania ich w e-usługach publicznych. W ramach zamówienia przewidziany jest zakup nowych urządzeń informatycznych: serwer do rozbudowy klastra wirtualizacyjnego oraz skanery dokumentowe i tablety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ tj. - Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 oraz załącznik nr 2a Warunki równoważności
Interne KennungIZ.272.4.2026.1