503057-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” nr FEMP.05.03-IP.01-1374/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 - 2027 Działanie 5.3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” nr FEMP.05.03-IP.01-1374/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 - 2027 Działanie 5.3
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie/część 1: Dostawa sprzętu komputerowego do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, ul. Reymonta 19, 33-170 Tuchów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Dokumentacji przetargowej tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami: załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 30232000 Peripheriegeräte
LosLOT-0002
TitelZadanie/Część 2: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, ul. Grabina 57, 32-840 Zakliczyn
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Dokumentacji przetargowej tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami: załącznik nr 1 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy).
LosLOT-0003
TitelZadanie/Część 3: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Żabnie, ul. Rynek 26, 33-240 Żabno
LosLOT-0004
TitelZadanie/część 4: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach, ul. Łuczkiewiczów 12, 33-190 Ciężkowice
LosLOT-0005
TitelZadanie/część 5: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach, ul. Tarnowska 23, 33-160 Ryglice
LosLOT-0006
TitelZadanie/część 6: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu, ul. Jagiellońska 17, 32-830 Wojnicz