2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rukavice kožené pro HS, ČS, praporečníky 2022
Beschreibung: Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody na dodávky rukavic kožených pro HS, ČS, praporečníky 2022 pro Armádu České republiky. Výzva k poskytnutí plnění uzavřené v 1. čtvrtletí 2024 na základě rámcové dohody č. 23106000252.
Vorherige Bekanntmachung: 254533-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
5. Los
Los: LOT-0005
Interne Kennung: čj. MO 309698/2024-551200