2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Revitalizace Regionální knihovny Teplice (přestavba podkroví pro nové aktivity)“ - Část B) Dodávky vybavení interiéru
Beschreibung: Předmětem této části zakázky je dodávka interiérového nábytku. Popis požadovaného vybavení a technické podmínky jsou stanoveny v technické specifikaci dodávky, která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace. Technické požadavky uvedené v příloze č. 5b, přičemž nabídka uchazeče musí splňovat alespoň minimální parametry požadované zadavatelem - uvedené v příloze č. 5b. Nesplnění některého z nich znamená, že nabídka bude vyřazena a nebude hodnocena.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Smluvní strany se dohodly na tom, že bilance veškerých „víceprací“ a „méněprací“ specifikovaných v příloze č. 1 tohoto dodatku činí částku: 7 150,00 Kč bez DPH, přičemž o tuto částku se navy-šuje kupní cena. Smluvní strany se dohodly, že se mění Článek IV Kupní smlouvy takto: Celková cena bez DPH dle Kupní smlouvy ............................................................... 1 883 485 Kč Cena za rozšíření dodávky bez DPH ..... .... ........... ........... ................ ..... ............7 150 Kč Celková cena bez DPH dle Kupní smlouvy a Dodatku č. 1 .................................. 1 890 635 Kč Dodatek č. 2 nemá vliv na konečnou cenu zakázky. Mění se položka za položku při zachování stejné nebo nižší cena a stejné nebo vyšší kvality.