2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Vergader- en personeelsruimte meubilair
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van Vergader- en personeelsruimte meubilair voor Stichting OPOPS te Papendrecht. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van vergader- en personeelsruimte meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat al het vergader- en personeelsruimte meubilair wat nodig is voor een organisatie als Stichting OPOPS met 1815 leerlingen en 125 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vergader- en personeelsruimte meubilair
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van Vergader- en personeelsruimte meubilair voor Stichting OPOPS te Papendrecht. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Vergader- en personeelsruimte meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1