See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji dla zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 858 Zarzecze - Biłgoraj - Zwierzyniec – Szczebrzeszyn od km ok. 47+960 (m. Biłgoraj) do km ok. 77+316 (m. Szczebrzeszyn)
Beschreibung: Podstawowym celem zamówienia jest: a) Opracowanie wielobranżowej kompleksowej dokumentacji projektowej w stadium Projektów Budowlanych i Wykonawczych wraz z dokumentacją geodezyjno-prawną, decyzjami oraz ze wszystkimi uzgodnieniami i opiniami, dla przedsięwzięcia pn. Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 858 Zarzecze - Biłgoraj - Zwierzyniec - Szczebrzeszyn od km ok. 47+960 (m. Biłgoraj) do km ok. 77+316 (m. Szczebrzeszyn) wraz z budową i rozbudową obiektów inżynierskich oraz zabezpieczeniem lub rozbudową urządzeń obcych kolidujących z rozbudowywaną drogą i obiektami inżynierskimi, umożliwiającej złożenie wniosków i uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (decyzja ZRID) w trybie Ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (j.t. Dz.U. z 2020 r. poz. 1363 z późn. zm.) wraz z uzyskaniem wymaganych opinii do wniosków i przygotowaniem wniosków oraz z materiałami do wniosków o uzyskanie tych decyzji w podziale na zadania: Zadanie nr 1: odcinek od km ok. 47+960 do km ok. 67+010 Zadanie nr 2: odcinek od km ok. 67+010 do km ok. 77+316 b) Opracowanie materiałów i uzyskanie załączników, niezbędnych do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z jej uzyskaniem przez Wykonawcę dla całości przedsięwzięcia (Zadanie nr 1 i 2 - łącznie). c) Opracowanie materiałów i uzyskanie załączników, niezbędnych do uzyskania stosownej zgody wodno-prawnej/pozwolenia wodnoprawnego wraz z jej uzyskaniem przez Wykonawcę - dla każdego Zadania odrębnie. d) Opracowanie materiałów niezbędnych do ogłoszenia przetargu na wykonanie robót budowlanych wymaganych przez Prawo Zamówień Publicznych i późniejszą realizację - dla każdego Zadania odrębnie.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste, 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 90720000 Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji dla zadania inwestycyjnego pn: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 858 Zarzecze - Biłgoraj - Zwierzyniec – Szczebrzeszyn od km ok. 47+960 do km ok. 77+316
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: -Opracowanie dokumentacji dla zadania inwestycyjnego pn: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 858 Zarzecze - Biłgoraj - Zwierzyniec – Szczebrzeszyn od km ok. 47+960 (m. Biłgoraj) do km ok. 77+316 (m. Szczebrzeszyn)
Interne Kennung: DZU.372.76.2021.mg
Art des Auftrags: Dienstleistungen