See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa osiedlowej sieci cieplnej 2DN350 i długości ok. 720m ul. Chodźki – Związkowa os. Rudnik Nr. Budżetu I/00405/TO/25.
Beschreibung: Budowa osiedlowej sieci cieplnej 2DN350 i długości ok. 720m ul. Chodźki – Związkowa os. Rudnik Nr. Budżetu I/00405/TO/25. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 353708-2026
Interne Kennung: NZ11.35.160/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający celem uzyskania możliwości skorzystania z procedury przyspieszonej w dniu 22.12.2025 r. wysłał do publikacji okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert. Ogłoszenie zostało opublikowane w dniu 23.12.2025 r. w wydaniu Dz. U. S.: 247/2025 pod numerem publikacji ogłoszenia: 857597-2025.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001