503144-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Möbel – DAS Kantinemeubilair
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Kantinemeubilair
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van kantinemeubilair voor Stichting Sint Josephscholen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van kantinemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle meubilair en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Sint Josephscholen met 4000 leerlingen en 270 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van kantinemeubilair voor het Stichting Sint Josephscholen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van kantinemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle meubilair en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Sint Josephscholen met 4000 leerlingen en 270 medewerkers.
Interne Kennung1