503172-2025 - Ergebnis
Polen – Gebäudereinigung – Sprzątanie pomieszczeń w gmachu Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń w gmachu Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania powierzchni wewnątrz gmachu Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska położonego przy ul. Nowowiejskiej 20 w Warszawie.
Vorherige Bekanntmachung: 178351-2025
Interne Kennung: ZP/WIBHiIŚ/02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalny okres realizacji zamówienia wynosi 48 miesięcy od daty zawarcia umowy, przy czym okres realizacji zamówienia podstawowego wynosi 36 miesięcy. Dodatkowe 12 miesięcy realizacji mogą być zrealizowane w przypadku skorzystania z możliwości wznowienia umowy. Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia umowy na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z możliwości wznowienia nie stanowi podstawy do jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy.