See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę produktów leczniczych opisanych w 152 pakietach.
Vorherige Bekanntmachung: 1034-2026
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.117.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33662100 Ophthalmika, 33631000 Dermatika, 33615000 Antidiabetika, 33621200 Antihämorrhagika, 33615100 Insulin, 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem, 33661100 Anästhetika, 33661200 Analgetika, 33621300 Antianämika, 33622300 Diuretika, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33617000 Mineralstoffe, 33652300 Immunsuppressiva, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33652100 Antineoplastische Mittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33651500 Immunsera und Immunglobuline, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33614000 Antidiarrhoika und intestinale Antiphlogistika/Antiinfektiva, 33651520 Immunglobuline, 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel, 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe, 33694000 Diagnostika, 33632200 Muskelrelaxanzien
5. Los
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet 81 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 81 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 81
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet 82 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 82 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 82
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet 83 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 83 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 83
Haupteinstufung (cpv): 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet 84 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 84 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 84
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet 85 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 85 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 85
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet 86 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 86 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 86
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet 87 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 87 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 87
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet 88 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 88 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 88
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet 89 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 89 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 89
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet 90 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 90 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 90
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet 91 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 91 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 91
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet 92 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 92 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 92
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet 93 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 93 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 93
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet 94 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 94 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 94
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet 95 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 95 Produkty lecznicze dla układu nerwowego (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 95
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet 96 Środki oftalmologiczne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 96 Środki oftalmologiczne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 96
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet 97 Środki oftalmologiczne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 97 Środki oftalmologiczne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 97
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet 98 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 98 Środki immunosupresyjne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 98
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet 99 Środki oftalmologiczne (program lekowy)
Beschreibung: Pakiet 99 Środki oftalmologiczne (program lekowy)
Interne Kennung: Pakiet 99
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet 100 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Beschreibung: Pakiet 100 Środki przeciwnowotworowe (chemioterapia)
Interne Kennung: Pakiet 100