2. Verfahren
Verfahren
Titel: Překladatelské služby pro Ministerstvo spravedlnosti na období 2024 – 2028 - 2. část
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou překladatelské služby rozdělené na dvě části: 1. část VZ – Překladatelské služby pro Kancelář vládního zmocněnce pro zastupování ČR před ESLP 2. část VZ – Překladatelské služby pro Mezinárodní odbor civilní, Mezinárodní odbor trestní a další odbory Ministerstva spravedlnosti
Interne Kennung: 15/2024-OPR-Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle §56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79530000 Übersetzungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Překladatelské služby pro Mezinárodní odbor civilní, Mezinárodní odbor trestní a další odbory Ministerstva spravedlnosti
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 VZ je poskytování překladů úřední korespondence s právnickou tématikou a odborných právnických textů souvisejících zejména s agendou mezinárodního odboru civilního, mezinárodního odboru trestního, ale i dalších odborů Ministerstva spravedlnosti ČR (dále jen „MSp“), z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny, ukrajinštiny, běloruštiny, litevštiny, lotyštiny, estonštiny, italštiny, španělštiny, portugalštiny, norštiny, švédštiny, finštiny, dánštiny, holandštiny, maďarštiny, polštiny, rumunštiny, bulharštiny, řečtiny, turečtiny, slovinštiny, srbštiny, chorvatštiny, albánštiny, makedonštiny, moldavštiny, vietnamštiny a naopak.
Interne Kennung: 15/2024-OPR-Z Část 2