503264-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Elektrizität – FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA - MEDIE TENSIUNE SI JOASA TENSIUNE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA - MEDIE TENSIUNE SI JOASA TENSIUNE
Beschreibung: Energie electrica 2400 MWh (1700 MWh medie tensiune si 700 MWh joasa tensiune), conform caiet sarcini. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 5 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 2-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 2076/18.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1