2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatu RTG dla Szpitala Murcki sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest „Zakup i dostawa aparatu RTG dla Szpitala Murcki Sp. z o.o.” szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP/1888/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest „Zakup i dostawa aparatu RTG dla Szpitala Murcki Sp. z o.o.” szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje jeden niepodzielny przedmiot zamówienia, dla którego Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Oferta winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.