50331-2026 - Ergebnis
Polen – Tragbare Computer – Dostawa laptopa i tabletu na potrzeby WGGiIŚ - KC-DE-zp.272-564/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa laptopa i tabletu na potrzeby WGGiIŚ - KC-DE-zp.272-564/25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. laptopa i 1 szt. tabletu, zgodnie z opisem w SWZ (2 zadania)
Vorherige Bekanntmachung646387-2025
Interne KennungKC-DE-zp.272-564/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGłówne aspekty procedury: strona prowadzonego postępowania: https://www.dzp.agh.edu.pl/dla-wykonawcow/ogloszenia-o-przetargach-agh/ platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 1 szt. laptopa na potrzeby WGGiIŚ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa 1 szt. laptopa na potrzeby WGGiIŚ, realizacja zamówienia do 14 dni od daty podpisania umowy
Interne KennungKC-DE-zp.272-564-1/25
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelDostawa 1 szt. tabletu na potrzeby WGGiIŚ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. tabletu na potrzeby WGGiIŚ, realizacja zamówienia do 14 dni od daty podpisania umowy
Interne KennungKC-DE-zp.272-564-2/25