See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 4. Wykonawca na wszystkie zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki mogą być wprowadzone do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 5. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione produkty farmaceutyczne/leki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 51781-2025
Interne Kennung: DZ.282.02.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0023
Titel: 23 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 23 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Isosorbide mononitrate 50 mg LONG x 30 tabl o przedłużonym uwalnianiu opakowanie 12,00 2 Lisinoprilum 10mg x 28 tabl opakowanie 20,00 3 Lisinoprilum 20mg x 28 tabl opakowanie 10,00 4 Lisinoprilum 5mg x 28 tabl opakowanie 15,00 5 Rivaroxaban 15mg x 100 tabl opakowanie 30,00 6 Rivaroxaban 20mg x 100 tabl opakowanie 30,00 7 Rivaroxaban 2,5mg x 100 tabl opakowanie 4,00 8 Torasemidum 10 mg x 30 tabl opakowanie 90,00 9 Torasemidum 5 mg x 30 tabl opakowanie 80,00 10 Walsartan 160 mg x 28 tabl opakowanie 40,00 11 Walsartan 80 mg x 28 tabl opakowanie 30,00 12 Losartanum calicum 50 mgx 30 tabl opakowanie 30,00 13 Acebutololum 200 mg x 30 tabl opakowanie 1,00 14 Chlortalidon 50 mg x 20 tabl opakowanie 5,00 15 Digoxin 0,25 mg/ml 2 ml x 5 amp opakowanie 50,00 16 Digoxin 0,25 mg x 30 tabl opakowanie 15,00 17 Digoxin 0,1 mg x 30 tabl opakowanie 6,00 18 Glyceryl trinitrate 0,4mg/dawkę x 200 dawek aerozol 11g opakowanie 15,00 19 Lipanthyl 200 mg x 30 kaps opakowanie 10,00 20 Lipanthyl 267 mg x 30 kaps opakowanie 10,00 21 Propranolol 10 mg x 50 tabl opakowanie 25,00 22 Propranolol 40 mg x 50 tabl opakowanie 15,00 23 Spironolactone 100 mg x 30 tabl opakowanie 40,00 24 Spironolactone 25 mg x 100 tabl opakowanie 40,00 25 Trandolaprilum 0,5 mg x 28 kaps opakowanie 3,00 26 Trandolaprilum 2 mg x 28 kaps opakowanie 3,00 27 Verapamilum hydrochloricum SR 120mg x 40 tabl powl o przedłużonym uwalnianiu opakowanie 5,00 28 Verapamilum hydrochloricum SR- E- 240 mg x 20 tabl o przedłużonym uwalnianiu opakowanie 4,00 29 Spironolactone 50 mg x 30 tabl opakowanie 30,00 30 Nebiwolol 5 mg x 28 tabl opakowanie 80,00 31 Captoprilum 50 mg x 30 tabl opakowanie 2,00 32 Methylodopa 250 mg x 50 tabl opakowanie 20,00 33 Nitrendipinum l0 mg x 30 tabl opakowanie 20,00 34 Nitrendipinum 20 mg x 30 tabl opakowanie 20,00 35 Betaxolol 20 mg x 30 tabl opakowanie 15,00 36 Trimetazidini dihydrochloridum 20 mg x 60 tabl opakowanie 2,00 37 Torasemidum 200 mg x 20 tabl opakowanie 2,00 38 Termisartan tabl 40 mg x 28 tabl opakowanie 35,00 39 Termisartan tabl 80 mg x 28 tabl opakowanie 25,00 40 Lacidipinum 4 mg x 28 tabl opakowanie 15,00 41 Lacidipinum tabl 2 mg x 28 tabl opakowanie 15,00 42 Doxazosinum 4mg XL x 30 tabl o zmodyfikowanym uwalnianiu opakowanie 20,00 43 Doxazosinum 8 mg XL x 30 tabl o zmodyfikowanym uwalnianiu opakowanie 1,00 44 Metoprololi succinas 100 mg ZOK x 28 tabl o powolnym uwalnianiu opakowanie 60,00 45 Metoprololi succinas 25 mg ZOK x 28 tabl o powolnym uwalnianiu opakowanie 60,00 46 Metoprololi succinas 50 mg ZOK x 28 tabl o powolnym uwalnianiu opakowanie 70,00 47 Metoprololi tartras 0,005g / 5ml x 5 amp opakowanie 40,00 48 Clopidogrellum 75 mg x 28 tabl opakowanie 30,00 49 Kandesartan 16 mg x 28 tabl opakowanie 30,00 50 Kandesartan 8 mg x 28 tabl opakowanie 30,00 51 Dabigatran etexilate 150mg x 180 kaps opakowanie 8,00 52 Dabigatran etexilate 110mg x 180 kaps opakowanie 5,00 53 Lercanidine 10mg x 28 tabl opakowanie 30,00 54 Lercanidine 20mg x 28 tabl opakowanie 30,00 55 Rytmonorm 3,5mg/ml x 5 amp a 20ml opakowanie 5,00 56 Torasemid 20mg/4ml x 5 amp opakowanie 1 000,00 57 Spironolactone 20 mg/ml 10 ml x 10 amp opakowanie 20,00 58 Amlodipine 10 mg x 30 tabl opakowanie 60,00 59 Amlodipine 5 mg x 30 tabl opakowanie 70,00 60 Apiksaban 2,5mg x 60 tabl opakowanie 60,00 61 Apiksaban 5mg x 60 tabl opakowanie 60,00 62 Klonidyny chlorowodorek 75mcg x 50 tabl opakowanie 15,00 63 Ticagrelor 60mg 56 tabl powlekanych opakowanie 10,00 64 Ticagrelor 90mg 56 tabl powlekanych opakowanie 10,00 65 Ezetymib 10mg x28 tabl opakowanie 50,00
Interne Kennung: PAKIET 23
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty farmaceutyczne/leki celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0024
Titel: 24 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 24 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Mycofenolan mofetylu 250mg x 100 kaps opakowanie 5,00 2 Mycofenolan mofetylu 500mg x 100 kaps opakowanie 5,00 3 Ciclosporin 25mg x 50 kaps opakowanie 5,00 4 Ciclosporin 100mg x 50 kaps opakowanie 5,00 5 Ciclosporin 50mg x 50 kaps opakowanie 5,00 6 Tacrolimus 0,5mg x 30 kaps twarde opakowanie 15,00 7 Tacrolimus 1mg x 30 kaps twarde opakowanie 10,00 8 Tacrolimus 5mg x 30 kaps twarde opakowanie 5,00
Interne Kennung: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: 25 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 25 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Benserazide 25 mg + levodopa 100 mg x 100 tabl do sporządzania zawiesiny doustnej opakowanie 4,00 2 Benserazide 12,5 mg + levodopa 50 mg x 100 tabl do sporządzania zawiesiny doustnej opakowanie 4,00 3 Urapidil iv 25 mg/5 ml x 5 amp opakowanie 10,00 4 Carbamazepine C R 200 mg x 50 tabl o zmod. uwalnianiu opakowanie 6,00 5 Cetrizini dihydrochloridum 10 mg x 30 tabl opakowanie 20,00 6 Chlorpromazini hydrochloridum 0,025 g/5ml x 5 amp opakowanie 3,00 7 Chlorprothixeni hydrochloridum 15 mg x 50 tabl opakowanie 1,00 8 Cinnarizinum 25 mg x 50 tabl opakowanie 1,00 9 Clemastinum 1 mg x 30 tabl opakowanie 4,00 10 Codeine phosphate, sulfoguaiakol x 10 tabl opakowanie 300,00 11 Doxepinum 10 mg x 30 tabl opakowanie 2,00 12 Ephedrini hydrochloridum 25mg/ml x 10 amp a 10ml opakowanie 3,00 13 Haloperidol 5 mg/ml x 10 amp opakowanie 2,00 14 Haloperidol krople doustne x 1 butelka a 100 ml opakowanie 20,00 15 Heminevrin 300 mg x 100 kaps opakowanie 2,00 16 Pentoxifyllinum retard 600 mg x 30 tabl opakowanie 3,00 17 Pernazyna 100 mg x 30 tabl opakowanie 5,00 18 Pernazyna 25 mg x 20 tabl opakowanie 5,00 19 Phenytoinum 100 mg x 60 tabl opakowanie 2,00 20 Pipercuronium 4 mg /2ml x 25 fiolek subst z rozpuszczalnikiem opakowanie 10,00 21 Loratadine 10 mg x 30 tabl opakowanie 20,00 22 Butylscopolaminum x 30 tabl opakowanie 5,00 23 Thiethylperazine 6,5 mg x 6 czopków opakowanie 10,00 24 Thiethylperazine 6,5 mg x 50 tabl opakowanie 10,00 25 Vinpocetinum 5 mg x 100 tabl opakowanie 10,00 26 Mianserin 10 mg x 30 tabl opakowanie 10,00 27 Mianserin 30 mg x 30 tabl opakowanie 5,00 28 Promethazine hydrochloride 10 mg x 20 tabl opakowanie 2,00 29 Promethazine hydrochloride 25 mg x 20 tabl opakowanie 2,00 30 Bencyclani fumaras 100 mg x 60 tabl opakowanie 4,00 31 Neostigmini methylsulfas 0,5 mg /ml 1 ml x 10 amp opakowanie 10,00 32 Azathioprine 50mg x 50 tabl opakowanie 4,00 33 Finasterid 5mg x 30 tabl opakowanie 40,00 34 Sertalina 50mg x 30 tabl opakowanie 30,00 35 Telmisartan 80 mg + Hydrochlorotiazyd 12,5mg x 28tabl opakowanie 2,00 36 Acidum Valproicum +Natrium valproas300mg x 30 tabl o powolnym uwalnianiu opakowanie 5,00 37 Trazodon a 75mg x 30 tabl o przedłuzonym uwalnianiu opakowanie 15,00 38 Trazodon a 150 mg x 30 tabl o przedłużonym uwalnianiu opakowanie 10,00 39 Kwetapina 25mg x 30 tabl; opakowanie 100,00 40 Escitalopram 10mg x 28 tabl opakowanie 10,00 41 Escitalopram 20mg x 28 tabl opakowanie 10,00 42 Pregabalin 75mg x 28 tabl opakowanie 25,00 43 Citalopram 10mg x 28 tabl opakowanie 10,00 44 Clemastin x 5 amp opakowanie 5,00 45 Pregabalin 150mg x 56 tabl opakowanie 6,00 46 Nimesulid 100mg x 30 saszetek opakowanie 10,00 47 Duloksetyna 30mg x 28 tabl opakowanie 10,00 48 Duloksetyna 60mg x 28 tabl opakowanie 5,00 49 Sumatryptan 100mg x 6 tabl opakowanie 10,00 50 Lamotrgina 25mg x 30 tabl opakowanie 5,00 51 Lamotrgina 50mg x 30 tabl opakowanie 5,00 52 Acidum walproicum 500mg x 30 tabl opakowanie 6,00 53 Ropinirol 0,25mg x 210 tabl opakowanie 2,00 54 Ropinirol 0,5mg x 21 tabl opakowanie 3,00 55 Ropinirol 1mg x 21 tabl opakowanie 3,00 56 Levetiracetam 250mg x 50 tabl opakowanie 2,00 57 Levetiracetam 500mg x 50 tabl opakowanie 2,00 58 Carbamazepine 300mg x50 tabl opakowanie 4,00 59 Gabapentyna 300mg x 100 tabl opakowanie 4,00 60 Memantyna 10mg x 28 tabl opakowanie 10,00 61 Olanzapina 10mg x 28 tabl opakowanie 6,00 62 Rysperydon 1mg x 20 tabl opakowanie 10,00 63 Donepezil 10mg x 28 tabl opakowanie 5,00 64 Tiaprid a 100mg x 50 tabl opakowanie 6,00 65 Naproxen 250mg x 30 tabl opakowanie 10,00 66 Neospasmina sir a 100ml opakowanie 50,00 67 Kwetapina 100mg x 60 tabl; opakowanie 20,00 68 Carbamazepine 200 mg x 50 tabl opakowanie 5,00
Interne Kennung: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: 26 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 26 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Epinephrinum 0,1% 1 mg/ x 10 amp opakowanie 40,00 2 Etomidate 2 mg/ Iml x 10 amp a 10 ml opakowanie 8,00 3 Dopaminum hydrochloridum 4% 200mg/5ml x 10 ampułek opakowanie 80,00
Interne Kennung: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: 27 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 27 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Dexamethazone 1 mg x 20 tabl opakowanie 30,00 2 Fenoterol hydrobromidum + ipratropii bromidum { 0,5mg + 0,25 mg w 1 ml)roztwór do inhalacji Opakowanie 20 ml opakowanie 300,00 3 Fenoterol hydrobromidum +ipratropium bromide aerozol N wziewny x 200 dawek opakowanie 20,00 4 Fluorohydrocortisonum aceticum 0,1 mg x 20 tabl opakowanie 3,00 5 Ipratropii bromidum 0,25 mg/ml a (20 ml) roztwór do inhalacji opakowanie 50,00 6 Ipratropii bromidum N 0,02 mg/dawka x 200 dawek aerozol wziewny opakowanie 20,00 7 Prednisonum 10 mg x 20 tabl opakowanie 40,00 8 Prednisonum 20 mg x 20 tabl opakowanie 50,00 9 Prednisonum 5 mg x 100 tabl opakowanie 30,00 10 Thiamazolum 10mg x 50 tabl opakowanie 20,00 11 Thiamazolum 20 mg x 50 tabl opakowanie 10,00 12 Thiamazol 5mg x 50 tabl opakowanie 20,00 13 Hydrocortizonum 20 mg x 20 tabl opakowanie 10,00 14 Levothyroxinum 100 mcg x 50 tabl opakowanie 50,00 15 Levothyroxinum 50 mcg x 50 tabl opakowanie 50,00 16 Levothyroxinum natricum 125 mcg x 50 tabl opakowanie 20,00 17 Levothyroxinum natricum 25 mcg x 50 tabl opakowanie 40,00 18 Levothyroxinum natricum 75 mcg 50 tabl opakowanie 50,00 19 Salbutamol 0,5mg /ml a 1 ml x 10 amp opakowanie 10,00 20 Salbutamol 100 mcg/dawk x 200 dawek aerozol opakowanie 20,00 21 Formoterol proszek do inhalacji w kapsułkach a 12 mcg/dawka x 60 kaps.wziewnych + inhalator opakowanie (zestaw) 10,00 22 Tiotropinum bromide proszek do inhalacji 18 mcg x 30 kaps do inhalacji opakowanie 15,00 23 Handihaler do poz 22 opakowanie 40,00 24 Budesonidum (zawiesina do inhalacji ) 0,25 mg/ml (2 ml) x 20 ampulek opakowanie 30,00 25 Budesonidum (zawiesina do inhalacji 0,5 mg/ml (2 ml) x 20 ampułek opakowanie 30,00 26 Budesonidum turbuhaler 200 ug / dawkę proszek do inhalacji x 100 dawek opakowanie 20,00 27 Formoterolum fumaratum dihydratum 9 ug /dawkę Turbuhaler x 60 dawek opakowanie 10,00 28 Theophyline 300 mg x 50 tabl opakowanie 5,00 29 Theophylline 20 mg/ml x 5 ampa 10 ml opakowanie 20,00 30 Ambroxol do nebulizacji 7,5mg/ml butelka a 100 ml opakowanie 6,00 31 Ambroxol chlorowodorek 30 mg 10 tabl opakowanie 6,00 32 Antazolinum methanosulphoniciini 100 mg2ml x 10 amp opakowanie 15,00 33 Bromheksyna 120ml opakowanie 5,00 34 Bromheksynum h/ch 8 mg x 40 tabl opakowanie 5,00 35 Carbocysteinum 5% butelka a 120 ml opakowanie 3,00 36 Theophylline CR 250 mg x 30 tabl opakowanie 2,00 37 Budesonid aerozol do nosa 50 mcg/dawka 10 ml ( 200 dawek) opakowanie 10,00 38 Acetylocysteina 200mg x 20 tabl musujących opakowanie 100,00 39 Acetylocysteinum 100 mg /1ml a 3 ml x 5 amp opakowanie 50,00 40 Umeklidynium/wilanterol 55/22mcg a 30 dawek opakowanie 5,00 41 Lewodroprozyna 60mg/10ml syrop a 120ml opakowanie 20,00 42 Salbutamol 2 mg/ml x 20 ampułek a 5ml do inhalacji opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: 28 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 28 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Methylprednisolone hemisuccinate 40mg iv x fiolka z subst(zamawiający wymaga by lek był zarejestrowany w leczeniu układowym chorób przewodu pokarmowego w tym wrzodziejące zapalenie jelita grubego , choroby Leśniowskiego-Crohn'a x fiolka subst + rozpuszcz opakowanie 100,00 2 Methylprednisolone hemisuccinate 1000 mg 16 ml x fiolka z subst(zamawiający wymaga by lek był zarejestrowany w leczeniu układowym chorób przewodu pokarmowego w tym wrzodziejącego zapalenia jelita grubego , choroby Leśniowskiego -Crohn 'a) x fiolka subst + rozpuszcz opakowanie 10,00 3 Methylprednisolone hemisuccinate 500 mg 8 ml x 1 fiolka z subs suchą(zamawiający wymaga by lek był zarejestrowany w leczeniu układowym chorób przewodu pokarmowego w tym wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, choroby Leśniowskiego -Crohn;a) x fiolka subst + rozpuszcz opakowanie 80,00 4 Methylprednisolonum 16 mg x 50 tabl opakowanie 10,00 5 Methylprednisolonum 4 mg x 30 tabl opakowanie 20,00 6 Fludrokortyzon 0,1mg x 20 tabl opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: 29 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 29 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Imipenem 500mg/cylastatin 500mg/relebactam 250mg x 25 fiolek opakowanie 5,00
Interne Kennung: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: 30 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 30 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Desmopressin l 120 mcg liofilizat doustny x 30 tabl opakowanie 2,00 2 Gliceryl trinitrate 10mg/10ml x 10amp opakowanie 30,00 3 Glucagon Hypokit 1 mg proszek + rozpuszczalnik x 1 zestaw do wstrz opakowanie 5,00 4 Argipressin 40jm/2ml x 5 amp koncentrat do sporządzenia roztworu do wstrzykiwań opakowanie 30,00 5 Desmopresin 4ug/ml x 10 amp a 4ml opakowanie 6,00 6 Filgrastim 30 mln j.m / 0,5ml x ampułkostrzykawka opakowanie 15,00
Interne Kennung: PAKIET 30
Los: LOT-0031
Titel: 31 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 31 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Heparinum 25 000 j.m/ 5 ml x 10 fiolek opakowanie 10,00 2 Phytomenadionum 10 mg x 30 tabl opakowanie 10,00 3 Phytomenadionum rozt.. do wstrzykiwań 10 mg /ml x 10 amp opakowanie 20,00 4 Acenocoumarolum 4 mg x 60 tabl opakowanie 4,00 5 Metformin hydrochloride 500 mg .x 60 tabl opakowanie 120,00 6 Metformin hydrochloride 850 mg x 60 tabl opakowanie 120,00 7 Metformin 1000 mg x 60 tabl opakowanie 60,00 8 Glimepiride 1 mg.x 30 tabl opakowanie 5,00 9 Glimepiride 2 mg x 30 tabl opakowanie 8,00 10 Glimepiride 3 mg.x 30 tabl opakowanie 8,00 11 Glimepiride 4 mg.x 30 tabl opakowanie 8,00 12 Pantoprazolum 40 mg do wstrzyknięc i infuzji iv x 1 fiolka opakowanie 3 200,00 13 Pantoprazolum 20 mg x 28 tabl dojelitowe opakowanie 300,00 14 Pantoprazolum 40mg x 28 tabl powlekanych opakowanie 350,00 15 Omeprazolum 20 mg x 28 kapsułek opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: 32 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 32 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Norepinephrine bitartras 4 mg/4 ml x 5 amp opakowanie 400,00 2 Dobutamina 250 mg fiolka 400,00
Interne Kennung: PAKIET 32