503337-2025 - Ergebnis
Polen – Büromöbel – Dostawa mebli biurowych do siedziby i Składnic RARS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli biurowych do siedziby i Składnic RARS
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli biurowych do siedziby i Składnic RARS 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 12 części (zadań): Zadanie nr 1 – Siedziba RARS Zadanie nr 2 – Kamienica Królewska Zadanie nr 3 – Leśmierz Zadanie nr 4 – Lisowice Zadanie nr 5 – Lubliniec Zadanie nr 6 – Niemce Zadanie nr 7 – Resko Zadanie nr 8 – Stary Sącz Zadanie nr 9 – Strzałkowo Zadanie nr 10 – Szepietowo Zadanie nr 11 – Wąwał Zadanie nr 12 – Zalesie 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung310878-2025
Interne KennungBPzp.271.33.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Kamienica Królewska
BeschreibungZadanie nr 2 – Kamienica Królewska
Interne KennungBPzp.271.33.2025 Zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Leśmierz
BeschreibungZadanie nr 3 – Leśmierz
Interne KennungBPzp.271.33.2025 Zadanie nr 3
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – Lubliniec
BeschreibungZadanie nr 5 – Lubliniec
Interne KennungBPzp.271.33.2025 Zadanie nr 5
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 – Resko
BeschreibungZadanie nr 7 – Resko
Interne KennungBPzp.271.33.2025 Zadanie nr 7
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 – Szepietowo
BeschreibungZadanie nr 10 – Szepietowo
Interne KennungBPzp.271.33.2025 Zadanie nr 10
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12 – Zalesie
BeschreibungZadanie nr 12 – Zalesie
Interne KennungBPzp.271.33.2025 Zadanie nr 12