See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Populieren vervangingsplan
Beschreibung: Vanwege het risico op forse takbreuk is de gemeente Den Haag gestart met een populieren vervangingsplan. De opdracht omvat het kappen van populieren binnen het project Populieren vervangingsplan 2025 en 2026. Naar schatting zullen er in beide jaren ongeveer 275 populieren gekapt moeten worden, vanwege het risico op forse takbreuk. Binnen het Groenbedrijf Den Haag(afdeling boomverzorging) is kennis en expertise aanwezig op het gebied van bomenkap en herplant. Echter is de aard en omvang van de nu voorziene werkzaamheden zo groot, dat dit niet binnen de huidige bezetting en/of bestaande raamcontracten kan worden uitgevoerd, naast de reguliere boomvervanging.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0000