503377-2025 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Gase – Medicinální plyny pro ZZS LK 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMedicinální plyny pro ZZS LK 2025
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění dodávek medicinálních plynů (léčivých přípravků – kyslík), vč. pronájmu jejich obalů (vratných tlakových lahví) v rámci zajištění provozu Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje, p.o. („ZZS LK“). Předmětem plnění je dodávka medicinálních plynů (kyslíku) ve 2 l, 5 l a 10 l lahvích. Zadavatel předpokládá uzavření rámcové dohody na 1 rok s tím, že bude medicinální plyny odebírat dle své aktuální potřeby. Dílčí plnění na základě rámcové dohody budou zadávána formou jednotlivých objednávek zadavatele vybranému dodavateli průběžně, podle skutečné potřeby ZZS LK, p. o. v období od 07/2025 do 06/2026. Kompletní podmínky a požadavky na plnění veřejné zakázky jsou obsaženy v rámcové dohodě. Zadavatel nepřipouští podmínku sjednání minimálního odběru naplněných lahví. Balení medicinálních plynů musí mít povahu vratných obalů s tím, že vlastnictví lahví k tomuto balení nepřechází se zbožím na zadavatele jako kupujícího, ale zůstává po celou dobu trvání smluvního vztahu ve vlastnictví prodávajícího.
Interne KennungVZPL/01/2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění dodávek medicinálních plynů (léčivých přípravků – kyslík), vč. pronájmu jejich obalů (vratných tlakových lahví) v rámci zajištění provozu Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje, p.o. („ZZS LK“). Předmětem plnění je dodávka medicinálních plynů (kyslíku) ve 2 l, 5 l a 10 l lahvích.
Optionen
Beschreibung der Optionena) Množství předmětu plnění veřejné zakázky uvedené v Příloze č. 2 je množství stanovené orientačně. To znamená, že zadavatel (kupující) je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb, bez penalizace či jiného postihu ze strany dodavatele (prodávajícího). b) Zadavatel může požadovat úpravu počtu lahví v dlouhodobém pronájmu v závislosti na potřebách zadavatele kdykoliv v průběhu platnosti rámcové dohody, a to bez penalizace či jiného postihu ze strany dodavatele (prodávajícího). c) Nabídková cena může být měněna pouze v souvislosti se změnou DPH, tato změna je považována za změnu dle § 100 odst. 1 zákona. Změna DPH musí vyplývat ze změny zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty.