503435-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 14 000 000 PLN na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 14 000 000 PLN na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 14 000 000 PLN z terminem wypłaty do 31.12.2025 roku, na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów. 2. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zamówienia zawierają: 1) OPZ, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz załącznik nr 1 do OPZ, 2) PPU, stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungZP.271.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy