2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophalen en opslag van redactionele content van de lokale omroepen
Beschreibung: NLPO wenst met deze aanbesteding, dus met invulling van beide percelen, de volgende doelstellingen te bereiken: 1. Oplossing voor het ontsluiten en uniformeren van redactionele content van de lokale omroepen, met mogelijkheden voor uitwisseling en verrijking tussen streekomroepen, de andere publieke lagen en partners. Deze oplossing vormt de datakoppeling van de streekomroepen die uitwisselt met de bestaande datalagen van de regionale omroepen en de NOS (perceel 1), en 2. Een voor alle streekomroepen veilige gecentraliseerde opslag van redactionele content (perceel 2); 3. Beide oplossingen zijn beheersbaar en schaalbaar; De opdracht is verdeeld in percelen. De omvang is vermeld per perceel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bij deze procedure worden de ingediende inschrijvingen eerst beoordeeld op de criteria voor geschiktheid en wordt getoetst of de inschrijver zich bevindt in één van de situaties van de uitsluitingsgronden. Pas nadat is vastgesteld dat de inschrijver voldoet aan de gestelde geschiktheidcriteria en zich niet in één van de situaties van de uitsluitingsgronden bevindt, wordt de inschrijving beoordeeld op de gunningcriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Oplossing voor het ontsluiten en uniformeren van redactionele content
Beschreibung: 1. Oplossing voor het ontsluiten en uniformeren van redactionele content van de lokale omroepen, met mogelijkheden voor uitwisseling en verrijking tussen streekomroepen, de andere publieke lagen en partners. Deze oplossing vormt de datakoppeling van de streekomroepen die uitwisselt met de bestaande datalagen van de regionale omroepen en de NOS Zie hiervoor de geraamde waarde.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor perceel 2 geldt dat de NLPO tevens het verzorgen van het distributie verkeer (CDN) van redactionele content kan opdragen mits de lokale omroepen (straks streekomroepen) behoefte hebben aan distributie en/of indien dit gefinancierd kan worden, en/of dit technisch gerealiseerd kan worden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Dataopslag
Beschreibung: Met de gevraagde oplossing voor dataopslag en distributie moet het doel behaald worden om een centrale opslag, efficiënte distributie (optioneel), en veilige koppeling met bestaande journalistieke systemen te maken Bij 80 lokale omroepen: 127,6 GB/dag (46,5 TB voor alle lokale omroepen per jaar).
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software