2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilní telefonie resortu MPSV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění mobilních hlasových a datových služeb prostřednictvím GSM sítě, zajištění potřebného rozsahu telefonních čísel, garance dostupnosti služby a zabezpečení zákaznické podpory. Součástí předmětu plnění je mimo jiné i bezplatné zřízení poskytování virtuální privátní sítě (VPN), zajištění přímého připojení z pevné sítě do sítí mobilních operátorů prostřednictvím technologie SIP trunk, zabezpečení prioritního odbavení spojení v rámci mobilní sítě, přednostní odbavení požadavku na spojení v případě lokálního přetížení sítě v krizových situacích, služby hromadného rozesílání SMS a další. Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 rámcové dohody.
Interne Kennung: VZ/CN/1/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu se ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 64216000 Elektronische Nachrichten- und Informationsdienste
5. Los
Los: LOT-0001