2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kupní smlouva s rámcovým prvkem na dodávku ICT potřeb 2025-26 - celkový výsledek a ukončení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky bylo uzavření kupní smlouvy za účelem realizace dodávek ICT potřeb dle požadavků zadavatele pro pracoviště Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy. V tomto oznámení je uveden součet všech dílčích objednávek, které byly realizovány za dobu trvání této rámcové dohody, tedy za dobu od 19. 3. 2025 do 19. 6. 2026 (RD byla uzavřena na 15 měsíců od data účinnosti).
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kupní smlouva s rámcovým prvkem na dodávku ICT potřeb 2025-26 byla zadána v rámci Dynamického nákupního systému pro dodávky výpočetní techniky a ICT vybavení pro MFF UK 2024.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 007/25