503544-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz, Knochen, Kork, Hartkautschuk oder harten Kunststoffen – Energetické úspory objektu na ul. Hlubinská 1183/6, Ostrava - vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergetické úspory objektu na ul. Hlubinská 1183/6, Ostrava - vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávku vybavení dílen, a to v každé části samostatně.
Interne KennungEnergetické úspory objektu na ul. Hlubinská 1183/6, Ostrava-vybavení
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42642000 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz, Knochen, Kork, Hartkautschuk oder harten Kunststoffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
5. Los
LosLOT-0004
Titelčást IV: Odsávání
BeschreibungPředmětem této části zakázky je dodávka centrálního odsávání dřevoobráběcích dílen.
Interne Kennungčást IV: Odsávání
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
LosLOT-0005
Titelčást V: Pneu dílna
BeschreibungPředmětem této části zakázky je dodávka sloupových zvedáků, vyvažovačky automobilových kol a zouvačky kol osobních automobilů.
Interne Kennungčást V: Pneu dílna
LosLOT-0003
Titelčást III: CNC nestingové centrum
BeschreibungPředmětem této části zakázky je dodávka CNC nestingového centra s rastrovým stolem pro 5osé obrábění.
Interne Kennungčást III: CNC nestingové centrum
LosLOT-0002
Titelčást II: Srovnávací a tloušťkovací frézky
BeschreibungPředmětem této části zakázky je dodávka srovnávací a tloušťkovací frézky
Interne Kennungčást II: Srovnávací a tloušťkovací frézky
LosLOT-0001
Titelčást I: Formátovací pila
BeschreibungPředmětem této části zakázky je dodávka formátovací pily
Interne Kennungčást I: Formátovací pila