503566-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Starkstromleitungen – ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE II – Stavby malého rozsahu a běžné opravy na zařízení NN do 1000 V_05
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE II – Stavby malého rozsahu a běžné opravy na zařízení NN do 1000 V_05
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce II – Stavby malého rozsahu a běžné opravy na zařízení NN do 1000 V. CAPEX plánované stavby v kombinaci kabelového a venkovního vedení NN, jejich finanční limit 0 - 0,85 mil. Kč (rozpočtovaná cena prací dodavatele). OPEX provozní stavby (běžná oprava) v kombinaci kabelového a venkovního vedení NN, finanční limit 0 - 0,2 mil. Kč (rozpočtovaná cena prací dodavatele). CAPEX stavby na klíč realizované pro kabelové vedení NN a s připojením na venkovní vedení NN. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách. Dostupné na: https://ezak.eon.cz/qs_display_40.html.
Vorherige Bekanntmachung793357-2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelRegion 5 - Jindřichův Hradec
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou Elektromontážní práce II – Stavby malého rozsahu a běžné opravy na zařízení NN do 1000 V v regionu Jindřichův Hradec. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Interne KennungRegion 5 - Jindřichův Hradec
Optionen
Beschreibung der Optionen1. V případě, že Objednatel odstoupí od rámcové dohody, vyhrazuje si Objednatel v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ ve spojení s ust. § 222 odst. 10 písm. a) ZZVZ možnost použití oprávnění uvedeného v Zadávací dokumentaci, a to obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na Zhotovitele, který se umístil v hodnocení nabídek jako další v pořadí, pokud již není stranou dané rámcové dohody. Přesné vymezení této vyhrazené změny závazku a další podmínky související s jejím uplatněním jsou detailně specifikovány v čl. 22 zadávací dokumentace. 2. Zadavatel si vyhrazuje, v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ ve spojení s ust. § 222 odst. 10 písm. a) ZZVZ právo vyzvat Zhotovitele k poskytnutí součinnosti v případě mimořádných stavů, které vzniknou mimo místo plnění dle uzavřené rámcové dohody. Přesné vymezení této vyhrazené změny závazku a další podmínky související s jejím uplatněním jsou detailně specifikovány v čl. 9.2 a 18.8 rámcových dohod. 3. Zadavatel si vyhrazuje možnost úpravy či rozšíření: bázových cen vycházejících z rozpočtových norem euroCALC, bázových cen jednotlivých výkonů, jednotlivých výkonů. Přesné vymezení této vyhrazené změny závazku a další podmínky související s jejím uplatněním jsou detailně specifikovány v čl. 13 rámcových dohod. 4. od 1. 1. 2027 do 31.12.2029, bude průměrná roční míra inflace za kalendářní rok měřená indexem spotřebitelských cen publikovaném Českým statistickým úřadem (dále také jen „hodnota inflace“) zohledněna ve stávajících kontraktech způsobem, který je detailně popsán v čl. 13 rámcových dohod.